Останні події кафедри екології

лютий 2003р.,НаУКМА, Зимова школа "Методологічні та практичні аспекти викладання екологічних дисциплін у вищій школі".

27-30 лютого, 2003 - Дні Науки НаУКМА

15-17 Жовтень 2002, Київ, Україна - Український Науково-Технічний Центр (НТЦУ) Workshop Ecological and Health Treat Associated With Environmental Contamination. Учасники: Замостян В.П.,Замостян П.В.,Федірко Вероніка.

29.09.2002-1.10.2002, Львів - Пройшов міжнародний семінар "Вроджені вади розвитку: спостерігання, дослідження та запобігання", в якому брав участь декан ФПрН НаУКМА Замостян В.П. з доповіддю "Проблема вад розвитку з позицій еколога" (pdf)

24/09/2002 відбулася презентація програми лекцій на тему "Climate Change" за сприяння ініціативи з питань зміни клімату, були присутні представники від USAID, доповідач Замостян П.В.  

Останніми подіями на кафедрі було посвято в студенти 1 вересня 2000 року, фоторепоратаж з якого ви знайдете у фотогалереї

Навесні проводилося свято "Дня Природничника", всі отримали безліч позитивних емоцій, провели багато цікавих конкурсів та виступів, щоб все це побачити варто заглянути у ту ж фотогалереюНа початок
Сторінку створено  nikaf

English version Контакти! Карта сайту! До першої сторінки української версії сайту кафедри екології! До сайту природничого факультету! До сайту НаУКМА! До сторінки НаУКМА! До сторінки НаУКМА! Фотогаларея:все з життя кафедри! Фотогаларея:все з життя кафедри! Останні подіїї кафедри Останні подіїї кафедри Наукова робота на кафедрі екології Наукова робота на кафедрі екології Випускники кафедри екології Випускники кафедри екології Аспірантура Аспірантура Магістерська програма Магістерська програма Бакалаврська програма Бакалаврська програма Професорсько-викладацький склад Професорсько-викладацький склад До першої сторінки!